Aktualności

 

Świąteczna Gala Izby już za nami!

13.12.2019

12 grudnia br., w Sali Koncertowej Bielskiej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, odbyła się Świąteczna Gala Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w której licznie uczestniczyli Przedsiębiorcy z Podbeskidzia, oraz przedstawiciele lokalnych władz i instytucji współpracujących z bielską Izbą Gospodarczą.

czytaj więcej

 
 

Szczęśniak Pojazdy Specjalne z Polską Nagrodą Jakości!

06.12.2019

Firma członkowska Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej - Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. została laureatem tegorocznej edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości - Nagrody Zespołowej!

czytaj więcej

 
 

Zapraszamy na Konferencję Inwestycyjną z KSSE S.A.

08.11.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w imieniu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., ma przyjemność zaprosić Państwa na organizowany w dniu 19 listopada br. (wtorek) Dzień Biznesu oraz bezpłatną Konferencję Inwestycyjną dla sektora mikro i MSP.

czytaj więcej

 
 

Upgrade Your Business vol. 30: Zadbaj o marketing i widoczność swojej marki w sieci

30.10.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w imieniu Fundacji Start Up Podbeskidzie, zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w evencie, który odbędzie się już 06 listopada br. (środa), o godzinie 17:30, w Klubokawiarni Aquarium, zlokalizowanej w Galerii Bielskiej BWA, w Bielsku-Białej przy ul. 3 Maja 11.

czytaj więcej

 
 

Modelowanie oraz druk 3D

28.10.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają dyrektorów bielskich szkół do zgłaszania uczniów na praktyczne zajęcia z zakresu druku oraz modelowania 3D, prowadzone przez spejcalistów z FabLab Bielsko-Biała!

czytaj więcej

 
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.