Aktualności

 

Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu branży IT na Podbeskidziu - Festiwal BB Days 4 IT, 09-15 września 2019

19.07.2019

Firmy informatyczne z Bielska-Białej łączą sily i wspólnie organizują Festiwal BB Days 4 IT - tygodniową imprezę dedykowaną wszystkim zainteresowanym branżą programowania.

czytaj więcej

 
 

"Sukcesja z Sukcesem" - za nami kolejne spotkanie młodych sukcesorów

19.07.2019

19 czerwca br., w siedzibie firmy Karmello Chocolatier Sp. z o.o., w Bielsku-Białej, odbyło się kolejne spotkanie sukcesorów firm rodzinnych w ramach autorskiego projektu Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej - "Sukcesja z Sukcesem".

czytaj więcej

 
 

Zgłoś swój udział w konkursie "Firma Roku 2019"

16.07.2019

Prezydent Miasta Bielska-Białej Pan Jarosław Klimaszewski, Starosta Bielski Pan Andrzej Płonka oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Pan Janusz Targosz zapraszają przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w jubileuszowej, X edycji Konkursu FIRMA ROKU 2019 pod hasłem „Samorządy – Przedsiębiorcom”.

czytaj więcej

 
 

Ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Przedsiębiorcy za nami

25.06.2019

18 czerwca br., w Restauracji Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej, odbyło się kolejne spotkanie członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach Klubu Przedsiębiorcy. Tematem przewodnim ostatniego przed wakacjami spotkania przedsiębiorców skupionych wokół bielskiej Izby Gospodarczej były produkty emerytalne typu PPK i PPE.

czytaj więcej

 
 

Za nami kolejna edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie 4.0"

07.06.2019

06 czerwca br., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbyła się kolejna - 3 już edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom", którego tematem przewodnim w tym roku było hasło "Innowacyjne Podbeskidzie 4.0".

czytaj więcej

 
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.