Aktualności

 

Zapraszamy na spotkanie dla przedstawicieli branży IT!

15.10.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej ma przyjemność zaprosić Państwa na śniadanie integracyjne, kierowane do przedstawicieli branży IT (zarówno pracodawców, pracowników jak i Freelancer’ów), które odbędzie się w dniu 29 października 2019 r. (wtorek), o godzinie 09:00, w Amici Restaurant & Bistro, zlokalizowanej przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7, w Bielsku-Białej.

czytaj więcej

 
 

Zapraszamy na event "Jak wystartować z biznesem i nie zwariować?"

11.10.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich bijących się z myślą czy i jak wystartować z własnym biznesem, na event pt.: "Jak wystartować z biznesem i nie zwariować?". Wydarzenie, którego organizatorem jest Start Up Podbeskidzie odbędzie się już w środę 16 października br., w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej, w godzinach 18:00 - 21:00.

czytaj więcej

 
 

Za nami jubileuszowa - dziesiąta edycja konkursu Firma Roku!

10.10.2019

08 października br., w murach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbyła się jubileuszowa - dziesiąta Gala Finałowa prestiżowego konkursu Firma Roku 2019, którego celem było wyłonienie najlepszych firm z regionu Podbeskidzia i uhonorowanie ich statuetką mitycznego Dedala, której autorem jest znana, bielska rzeźbiarka Lidia Sztwiertnia.

czytaj więcej

 
 

Zapraszamy na konferencję "Budynek niezależny, plus energetyczny"

23.09.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w Konferencji "Budynek niezależny, plus energetyczny", organizowanej przez Członka Izby - Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA", w ramach 56 Międzynarodowych Targów Budownictwa "JESIEŃ 2019".

czytaj więcej

 
 

Zapraszamy na bezpłatne seminaria "Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie"

23.09.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w bezpłatnych seminariach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych pod haslem: "Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie".

czytaj więcej

 
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.