Aktualności

 

Wesołych Świąt !!

17.04.2019

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz samych sukcesów z życiu zawodowym i prywatnym!

czytaj więcej

 
 

„Sukcesja z Sukcesem” za nami pierwsze spotkanie!

17.04.2019

Dziękujemy za tak liczny udział w pierwszym spotkaniu autorskiego projektu „Sukcesja z Sukcesem”, które odbyło się 16 kwietnia 2019r. w restauracji Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej.

czytaj więcej

 
 

"Sukcesja z Sukcesem" - startujemy z autorskim projektem!

03.04.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej wraz z partnerami startuje z autorskim projektem pod nazwą "Sukcesja z Sukcesem", którego celem jest przekazanie kompletnej wiedzy na temat problematyki sukcesji w firmach rodzinnych wszystkim zainteresowanym reprezentantom tych firm (zarówno obecnym nestorom jak i przyszłym sukcesorom).

czytaj więcej

 
 

Pierwsze spotkanie Klubu Przedsiębiorcy w 2019 roku!

29.03.2019

27 marca br., w restauracji Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej, odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej w ramach Klubu Przedsiębiorcy.

czytaj więcej

 
 

Spotkanie przedstawicieli Rady Izby z Prezydentem Miasta Bielska-Białej p. Jarosławem Klimaszewskim.

13.03.2019

12 marca br., w Sali sesyjnej ratusza w Bielsku-Bialej, odbyło się spotkanie przedstawicieli Rady Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz wybranych przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie z Prezydentem Miasta Bielska-Białej, p. Jarosławem Klimaszewskim.

czytaj więcej

 
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.