Firma SKOFF nagrodzona!

Na zakończonych 14 września 2017 r. międzynarodowych targach energetycznych ENERGETAB 2017 swoje najnowsze produkty zaprezentowało 709 wystawców z 23 krajów Europy i Azji a także Egiptu. Była to jubileuszowa, bo 30-ta edycja tych targów, które wśród europejskich targów branży energetyki i elektrotechniki zajmują bardzo ważną pozycję – nie tylko ze względu na wielkość targów ale też i ze względu na wielkość polskiego rynku inwestycyjnego w tej branży.

Nie dziwi zatem fakt, że wystawcy na tych targach, zajmujących około 4 ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni, starali się pokazać swoje najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty czy technologie, służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

Z okazji jubileuszowej 30-stej edycji targów, ich organizator - ZIAD Bielsko-Biała S.A., zdecydował się przyznać medale firmom zasłużonym dla targów, będącymi wieloletnimi wystawcami, prezentującymi najnowsze rozwiązania w tym sektorze gospodarki. Brązowy medal otrzymała firma SKOFF Sp. z o.o. - Członek Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, za produkt: oprawa infrastrukturalna LED iCity.

Nagrodzonej firmie serdecznie gratulujemy!

  
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.