Świąteczna Gala Izby w Bielskiej Szkole Muzycznej

14 grudnia br., w Sali Koncertowej Bielskiej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, odbyła się Świąteczna Gala Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej. To ostatnie w tym roku spotkanie Członków i sympatyków bielskiej Izby Gospodarczej stanowiło okazję do podsumowania działań zrealizowanych przez Izbę w mijającym roku oraz zaprezentowania tego co znajduje się w planach na kolejny rok. Działania te przedstawił Prezes Izby Pan Janusz Targosz, który jako gospodarz tej uroczystości powitał przybyłych na spotkanie przedsiębiorców oraz gości.

W trakcie Gali nie zabrakło również wystąpień przedstawicieli bielskiego ratusza oraz świata kultury i nauki. Dyrektor Bielskiej Galerii Sztuki BWA wręczyła pamiątkowe dyplomy osobom, którzy przyczynili się do propagowania sztuki prezentowanej w bielskiej galerii. Część oficjalną spotkania zakończyło świąteczne losowanie prezentów ufundowanych przez Organizatora oraz Partnerów Gali, firmy: Karmello Chocolatier, Befaszczot Sp. z o.o. i Bielską Galerię Sztuki BWA.

Następnie zgromadzeni w Sali Koncertowej goście mieli możliwość podziwiania kunsztu i talentu bielskich młodych muzyków, w trakcie występu Big Bandu Bielskiej Szkoły Muzycznej, który uświetnił Galę Izby. Spotkanie tradycyjnie zakończył raut towarzyski i degustacja świątecznych potraw.

 

Fotorelacja ze Świątecznej Gali Izby: http://www.beskidzka24.pl/artykul,swiateczna_gala_przedsiebiorcow,60961.html

Zdjęcia: Mirosław Galczak.

 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.