Ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Przedsiębiorcy za nami

18 czerwca br., w Restauracji Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej, odbyło się kolejne spotkanie członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach Klubu Przedsiębiorcy. Tematem przewodnim ostatniego przed wakacjami spotkania przedsiębiorców skupionych wokół bielskiej Izby Gospodarczej były produkty emerytalne typu PPK i PPE, o których opowiedział Jacek Treumann - Członek Zarządu ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Poza wykładem dot. produktów emerytalnych, na uczestników spotkania czekała jeszcze prezentacja i wręczenie certyfikatów członkowskich nowym Członkom Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, które z rąk Prezesa i Wiceprezesów Izby odebrali przedstawiciele firm: Anlux Polska Sp. z o.o. Sp. k.; Apena Remont Sp. z o.o.; Hotel IBIS Styles Bielsko-Biała; ICONO Piotr Pękala oraz Kadry-BHP-Płace Elżbieta Markiel.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy tradycyjnie zakończył drobny poczęstunek oraz biznesowe rozmowy w kuluarach. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie i życzymy aby pozyskana wiedza przyczyniła się do sukcesów biznesowych!

 

Partnerem spotkania Klubu Przedsiębiorcy byli: ESALIENS TFI S.A. oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.