Zapraszamy na Konferencję Inwestycyjną z KSSE S.A.

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w imieniu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., ma przyjemność zaprosić Państwa na organizowany w dniu 19 listopada br. (wtorek) Dzień Biznesu.

W ramach wydarzenia zorganizowana zostanie Bezpłatna Konferencja Inwestycyjna, która ma charakter subregionalny i skierowana jest głównie do sektora Mikro i MŚP, ale nie tylko! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w rozwój firmy. Celem wydarzenia jest przybliżenie zasad funkcjonowania Polskiej Strefy Inwestycji, w tym najważniejszej kwestii – możliwości korzystania z ulg podatkowych na terenie całego kraju. Więcej na temat warunków uzyskania ulgi w wybranej przez siebie lokalizacji na konferencji!

Konferencja odbędzie się już 19 listopada br., o godzinie 10:00 w Dworku Góralskim w Łodygowicach, zlokalizowanym przy ul. Kasztanowej 108.
Udział w konferencji jest bezpłatny!

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia, w tym formularz rejestracyjny znajdą Państwo na profilu KSSE S.A. na Facebooku: https://www.facebook.com/events/537912580320305/ oraz w dostępnych poniżej materiałach.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

  
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.