Szczęśniak Pojazdy Specjalne z Polską Nagrodą Jakości!

Firma członkowska Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej - Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. została laureatem tegorocznej edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości - Nagrody Zespołowej!

Polska Nagroda Jakości została przyznana za skuteczne wdrożenie koncepcji zarządzania przez jakość - TQM (Total Quality Management). Nagroda została przyznana w ramach krajowej konferencji Polskiej Nagrody Jakości "Polska Jakość w 100-lecie odzyskania niepodległości 1918-1921", która odbyła się w dniu 26 listopada br., w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

Z okazji otrzymania tej prestiżowej nagrody jest nam niezmiernie miło móc pogratulować Państwu, w imieniu własnym oraz całej społeczności gospodarczej skupionej wokół Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej!
Cieszymy się, że firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. została doceniona przez Kapitułę Konkursu co bez wątpienia stanowi ogromy prestiż również dla naszego samorządu gospodarczego reprezentowanego przez Izbę. Odniesiony sukces jest nagrodą za Państwa wieloletnią pracę, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie jakości pracy, procesów oraz skuteczne wdrożenie koncepcji zarządzania przez jakość.

 

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz niesłabnącego zapału w podejmowaniu kolejnych działań i realizacji nowych przedsięwzięć!

 

  
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.