Gala Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu

 

W dniu 01 października br., na zadaszonym dziedzińcu Zamku Książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej, odbyła się 3 Gala Przedsiębiorców Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, która podobnie jak dwie poprzednie edycje, również i w tym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców, którzy licznie stawili się w murach zamku.

 

Galę Przedsiębiorców uroczyście otworzył Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej - Pan Janusz Targosz, który zaprezentował działania zrealizowane przez Izbę w bieżącym roku oraz te, które będą realizowane jeszcze w tym roku. Następnie głos zabrali: Pan Przemysław Targosz, reprezentujący sponsora głównego uroczystości - firmę Jantar Sp. z o.o., Pani Dorota Korczyk, reprezentująca Partnera Gali - firmę Skoda Korczyk oraz Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej - Pan Jan Solich.

 

Po prezentacjach przed licznie zgromadzoną na zamku publicznością zaprezentowała się Grupa Taneczna BBTango, oraz Trio Muzyki Fortepianowej Bielskiego Towarzystwa Muzycznego, którzy swoją muzyką umilali gościom rozmowy kuluarowe oraz degustację dań przygotowanych przez Piwnicę Zamkową.

 

Dodatkowymi atrakcjami czekającymi na gości Gali Przedsiębiorców była możliwość wylosowania upominków w loterii elektronicznej przygotowanej przez firmę Jantar Sp. z o.o. oraz zapoznania się z najnowszymi modelami samochodów marki Skoda podstawionymi przez firmę SKODA Korczyk.

 

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym na Galę przedsiębiorcom oraz sponsorom: firmie Jantar Sp. z o.o. (sposnor główny Gali Przedsiębiorców); SKODA Korczyk (partner Gali Przedsiębiorców); Bielmar Sp. z o.o., Movincar Polska Sp. z o.o., PHUP Igum Sp. z o.o. (sponsorzy upominków w loterii elektornicznej).

 

Organizator 3 Gali Przedsiębiorców:

 

Sponsor Główny 3 Gali Przedsiębiorców:

 

Partner 3 Gali Przedsiębiorców:

 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.