Zapraszamy na spotkanie dla przedstawicieli branży IT!


15.10.2019


Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej ma przyjemność zaprosić Państwa na śniadanie integracyjne, kierowane do przedstawicieli branży IT (zarówno pracodawców, pracowników jak i Freelancer’ów), które odbędzie się w dniu 29 października 2019 r. (wtorek), o godzinie 09:00, w Amici Restaurant & Bistro, zlokalizowanej przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7, w Bielsku-Białej.


czytaj więcej

Zapraszamy na event "Jak wystartować z biznesem i nie zwariować?"


11.10.2019


Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich bijących się z myślą czy i jak wystartować z własnym biznesem, na event pt.: "Jak wystartować z biznesem i nie zwariować?". Wydarzenie, którego organizatorem jest Start Up Podbeskidzie odbędzie się już w środę 16 października br., w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej, w godzinach 18:00 - 21:00.


czytaj więcej

Za nami jubileuszowa - dziesiąta edycja konkursu Firma Roku!


10.10.2019


08 października br., w murach Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbyła się jubileuszowa - dziesiąta Gala Finałowa prestiżowego konkursu Firma Roku 2019, którego celem było wyłonienie najlepszych firm z regionu Podbeskidzia i uhonorowanie ich statuetką mitycznego Dedala, której autorem jest znana, bielska rzeźbiarka Lidia Sztwiertnia.


czytaj więcej

Zapraszamy na konferencję "Budynek niezależny, plus energetyczny"


23.09.2019


Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w Konferencji "Budynek niezależny, plus energetyczny", organizowanej przez Członka Izby - Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA", w ramach 56 Międzynarodowych Targów Budownictwa "JESIEŃ 2019".


czytaj więcej

Zapraszamy na bezpłatne seminaria "Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie"


23.09.2019


Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w bezpłatnych seminariach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych pod haslem: "Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie".


czytaj więcej

 

Newsletter

Podaj nam swój adres e-mail i zapisz się do newslettera.

Dzięki temu będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach.

1. Podaj swój adres e-mail:
2. Wyraź zgody na:
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Osobie podającej dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)
3. Zapisz się do newslettera:


 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.