Zgłoś swój udział w konkursie Firma Roku 2018


12.07.2018


Starosta Bielski Pan Andrzej Płonka, Prezydent Miasta Bielska-Białej Pan Jacek Krywult oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Pan Janusz Targosz zapraszają przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu FIRMA ROKU 2018 pod hasłem „Samorządy – Przedsiębiorcom”


czytaj więcej

Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy w Hotelu Dębowiec


06.07.2018


W środę, 20 czerwca br., na terenie Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej odbyło się kolejne spotkanie Członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach tzw. Klubu Przedsiębiorcy. Przewodnim tematem spotkania było przedstawienie nowych zasad dot. segregacji odpadów oraz działalności firmy SUEZ Bielsko-Biała S.A. - odpowiedzialnej za wywóz i przetwarzanie odpadów komunalnych na terenie miasta Bielska-Białej S.A.


czytaj więcej

Za nami druga edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom"


12.06.2018


06 czerwca 2018 roku, w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym w Bielsku-Białej, odbyła się druga edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom", stanowiącego kontynuację a zarazem rozwinięcie dobrze znanych bielskim przedsiębiorcom Kongresów Firm Rodzinnych, z których pierwszy odbył się w 2012 roku.


czytaj więcej

Zapraszamy na 2 edycję kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom" !


10.05.2018


Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej wraz z partnerami: ING Bankiem Śląskim S.A., Urzędem Marszałkowskim woj. śląskiego; FCA Poland S.A. oraz Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na 2 edycję kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom", która odbędzie się już 06 czerwca br., w Bielsku-Białej. Udział w kongresie jest bezpłatny!


czytaj więcej

Raport o sytuacji mikro i małych firm w Polsce


27.04.2018


Bank PEKAO S.A. po raz ósmy przygotował raport gospodarczy na temat sytuacji mikro i małych firm w Polsce dla firm i organizacji gospodarczych, m.in. z województwa śląskiego.


czytaj więcej

 

Newsletter

Podaj nam swój adres e-mail i zapisz się do newslettera.

Dzięki temu będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach.

1. Podaj swój adres e-mail:
2. Wyraź zgody na:
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Osobie podającej dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)
3. Zapisz się do newslettera:


 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.