Ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Przedsiębiorcy za nami


25.06.2019


18 czerwca br., w Restauracji Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej, odbyło się kolejne spotkanie członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach Klubu Przedsiębiorcy. Tematem przewodnim ostatniego przed wakacjami spotkania przedsiębiorców skupionych wokół bielskiej Izby Gospodarczej były produkty emerytalne typu PPK i PPE.


czytaj więcej

Za nami kolejna edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie 4.0"


07.06.2019


06 czerwca br., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbyła się kolejna - 3 już edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom", którego tematem przewodnim w tym roku było hasło "Innowacyjne Podbeskidzie 4.0".


czytaj więcej

Przed nami kolejna edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie 4.0"!


14.05.2019


Należysz do sektora MSP? Planujesz inwestycje w nowe technologie, które zwiększą konkurencyjność Twojej firmy? Poszukujesz atrakcyjnych metod finansowania Twojej działalności? Chcesz usprawnić proces produkcyjny w swojej firmie poprzez zwiększenie automatyzacji procesów produkcyjnych? A może po prostu chcesz dowiedzieć się jak wygląda nowoczesny biznes XXI wieku na Podbeskidziu? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to znaczy, że nie możesz przegapić kongresu „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzkie 4.0”, który odbędzie się już 06 czerwca br., na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.


czytaj więcej

Wesołych Świąt !!


17.04.2019


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz samych sukcesów z życiu zawodowym i prywatnym!


czytaj więcej

„Sukcesja z Sukcesem” za nami pierwsze spotkanie!


17.04.2019


Dziękujemy za tak liczny udział w pierwszym spotkaniu autorskiego projektu „Sukcesja z Sukcesem”, które odbyło się 16 kwietnia 2019r. w restauracji Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej.


czytaj więcej

 

Newsletter

Podaj nam swój adres e-mail i zapisz się do newslettera.

Dzięki temu będziesz otrzymywał od nas informacje o nowościach.

1. Podaj swój adres e-mail:
2. Wyraź zgody na:
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Osobie podającej dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)
3. Zapisz się do newslettera:


 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.