Projekt "Sąsiedzi Sąsiadom - wsparcie dla lokalnej społeczności" - nowe możliwości!

17.04.2020

Sytuacja, z jaką wszyscy się  dziś mierzymy nie ma sobie równych i dotychczas nie zetknęliśmy się ze zjawiskiem  o tak fatalnym wpływie na gospodarkę, jak ta obecna spowodowana COVID-19. Nie wiemy, jaki obrót przyjmą sprawy i jak będzie wyglądał obraz polskiej gospodarki w perspektywie najbliższych tygodni i miesięcy. Zdajemy sobie sprawę, że dla ogromnej większości przedsiębiorców działających na Podbeskidziu nawet kilka tygodni funkcjonowania w warunkach ograniczonego popytu i ograniczonej podaży może mieć nieodwracalne tragiczne następstwa.

Wobec powyższego Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej uruchomiła projekt "Sąsiedzi Sąsiadom - wsparcie dla lokalnej społeczności", mający na celu pomoc przedsiębiorcom działającym na Podbeskidziu w ich walce z pandemią koronawirusa COVID-19 oraz negatywnymi skutkami gospodarczymi z nią związanymi. W ramach tej inicjatywy do Państwa dyspozycji oddajemy:

 

WWW.SASIEDZISASIADOM.PL


platformę internetową administrowaną wspólnie wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., dedykowaną dla przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych – m.in. szpitali, przychodni, ośrodków pomocy oraz organizacji pozarządowych (NGO), w ramach której, po zarejestrowaniu swojego profilu możesz zamieszczać ogłoszenia dot. tego co potrzebujesz lub tego co oferujesz innym!

Jak to działa?
Zamysłem portalu Sąsiedzi Sąsiadom – wsparcie dla lokalnej społeczności jest umożliwienie lokalnym podmiotom wymiany informacji, które wspomogą ich działanie. Firmy, jednostki organizacyjne – m.in. szpitale, przychodnie, ośrodki pomocy oraz organizacje pozarządowe (NGO) mogą zgłaszać swoje potrzeby lub oferować pomoc, produkty, usługi w danym zakresie. Komunikacja pomiędzy zarejestrowanymi na portalu podmiotami odbywa się bezpośrednio, dzięki czemu nawiązanie wzajemnej współpracy jest szybkie i wygodne dla obu stron.

Jak korzystać z portalu?
Aby zacząć korzystanie z portalu Sąsiedzi Sąsiadom należy wejść na stronę http://www.sasiedzisasiadom.pl/index.php/pl/registration-form i się zarejestrować. W trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie m.in. danych kontaktowych oraz numeru NIP (przedsiębiorstwa, pozostałe jednostki organizacyjne) lub KRS (organizacje pozarządowe) jak również o zapoznanie się z regulaminem portalu Sąsiedzi Sąsiadom. Po zarejestrowaniu swojego konta możesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu w tym dodawać swoje ogłoszenia w jednej z dwóch podstawowych kategorii: MAM oraz POTRZEBUJĘ.

Ile to kosztuje?
Korzystanie z portalu Sąsiedzi Sąsiadom jest darmowe dla wszystkich użytkowników! Bez względu na to czy chcesz coś zaoferować czy czegoś potrzebujesz - bez opłat możesz dodawać dowolną ilość ofert, samemu określając jak długo Twoje ogłoszenie w serwisie będzie aktualne!

 

INFOrmator SĄSIEDZI SĄSIADOM

 

poprzez korespondencję mailową udostępniamy informacje pozyskiwane od naszych partnerów oraz władz lokalnych i szeregu instytucji, z którymi współpracujemy na co dzień dot. aktualnych zagadnień prawnych, finansowych czy możliwości uzyskania wsparcia w związku z wprowadzoną przez rząd Tarczą Antykryzysową. Informacje, które otrzymujemy m.in. od Urzędu Miasta w Bielsku-Białej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego czy współpracującej z nami kancelarii prawnej MSDS Legal Szczotka Szczygieł, która na bieżąco śledzi i komentuje zmiany prawne i możliwości dla przedsiębiorców z nimi związane - możemy przesyłać bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową! Wystarczy że na adres: biuroizby@cci.pl, wyślesz nam swój adres e-mail!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję