Apena-Remont Sp. z o.o. ze statuetką "Fair Play"!

28.12.2021

Beskidzka Izba Gospodarcza ma przyjemność poinformować iż firma członkowska Izby - Apena-Remont Sp. z o.o. została uhonorowana Diamentową Statuetką w programie "Przedsiębiorstwo Fair Play"! Wyróżnienie to otrzymują przedsiębiorstwa, którym kapituła przyznaje certyfikat za udział w 15 kolejnych edycjach tego plebiscytu.

Rokrocznie przyznawane certyfikaty Fair Play oznaczają, iż firma Apena-Remont Sp. z o.o. od wielu lat utrzymuje wysoki poziom świadczonych usług oraz przestrzega standardy dobrej współpracy z wszystkimi interesariuszami.

Na wielkiej Gali „Przedsiębiorstwo Fair Play” w Warszawie wręczono nagrody laureatom programu za rok 2019. Diamentową statuetkę odebrał Piotr Gołda, Prezes Zarządu Apena-Remont Sp. z o.o. Firma, działając zarówno na rynku zagranicznym jak i krajowym od lat nieustannie dba o dobry wizerunek, jednocześnie będąc dumną z faktu przynależności do grona przedsiębiorstw grających „fair play”.

Nagrodzonemu serdecznie gratulujemy, jednocześnie życząc kolejnych sukcesów!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję