Dołącz do akcji "Całe Miasto Wspiera Gastro"!

02.12.2020

Jest nam niezmiernie miło móc poinformować Państwa iż członek naszej Izby - Piotr Żmidziński, zainicjował akcję #CałeMiastoWspieraGastro, mającą na celu pomoc lokalnej gastronomii, przeżywającej kryzys w związku z panującą pandemią koronawirusa i wynikającymi z niej obostrzeniami uderzającymi w branżę gastronomiczną.

Aby dołączyć do akcji, trzeba zgłosić się po tzw. kartę uczestnika i w ciągu dwóch tygodni zamówić pięć posiłków w pięciu wskazanych lokalach. Finał zabawy zaplanowano na drugą sobotę grudnia. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 500,00 zł ufundowana z własnej kieszenii przez pomysłodawcę akcji a na każdego uczestnika czekają vouchery i bony promocyjne.

Szczegółowe informacje wraz z listą lokali biorących udział w akcji znajdą Państwo na Facebooku #CaleMiastoWspieraGastro oraz na portalu: https://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/44604/cale-miasto-wspiera-gastro-akcja-pomocy-bielskim-restauracjom-lista-lokali

Pomysłodawcy akcji gratulujemy kreatywności a wszystkich członków i sympatyków Izby zachęcamy do aktywnego w niej udziału!

biuroizby@cci.pl dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję