E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku" już za nami!

23.10.2020

22 października br., odbyła się kolejna, czwarta już edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku". Była to edycja wyjątkowa, bowiem w związku z obecną pandemią koronawirusa, po raz pierwszy odbyła się w formule ONLINE.

E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku", podzielony został na trzy główne bloki tematyczne: zielona energia, cyberbezpieczeństwo oraz współpraca międzypokoleniowa, w trakcie których zaproszeni do wirtualnego studia kongresu prelegenci prowadzili sesje wykładowe oraz panele dyskusyjne. Uczestnicy kongresu mogli zadawać pytania prelegentom poprzez czat internetowy oraz wirtualnie zwiedzić elektrownie szczytowo-pompową na górze Żar.

Tegoroczną edycję kongresu poprowadził dr Maciej Kalarus z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej a wydarzenie to objął patronatem honorowym Prezydent Miasta Bielska-Białej - Jarosław Klimaszewski.

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczną zdalną obecność na e-kongresie "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku"!

Szczególne podziękowania chcielibyśmy wyrazić pod adresem Prelegentów, bez których minione wydarzenie nie mogłoby mieć miejsca. Jest nam bardzo miło, że zechcieliście Państwo poświęcić czas i aktywnie uczestniczyć w kongresie.
Dziękujemy Partnerom wydarzenia oraz ekipie technicznej, którzy umożliwili aby nasz Kongres odbył się w nowej, dla nas innowacyjnej formule zdalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową oraz pełnym zapisem e-kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku".

WYDARZENIE DOFINANSOWANO Z BUDŻETU SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję