III Europejski Kongres MSP w Katowicach

14.10.2013

Szanowni Państwo,

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej pragnie bardzo serdecznie zaprosić wszystkich przedsiębiorców do udziału w III Europejskim Kongresie MŚP, organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, w dniach 16-18 września br., w Katowicach.

 

Największe wydarzenie sektora MŚP w Europie już we wrześniu w Katowicach!
 

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach, jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu Państw. 3 edycja tego wyjątkowego spotkania, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach,  odbędzie się w dniach 16-18 września 2013r. w Katowicach.
 

Dwie poprzednie edycje zgromadziły liczne grono przedstawicieli świata biznesu, nauki, polityki i środowisk gospodarczych, którzy dyskutowali o szansach i barierach stojących przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Udział w nich wzięło łącznie ponad 300 prelegentów z Polski i zagranicy oraz w sumie ponad 6000 uczestników.
 

Współorganizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Gospodarki. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso oraz Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.
 

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY.
 

Rejestracji on-line można dokonać na stronie internetowej www.kongresmsp.eu, gdzie znajdują się również szczegółowe informacje dot. przedsięwzięcia.
 

Serdecznie zapraszamy!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję