Jubileusz Słowackiej Regionalnej Izby Handlowo-Przemysłowej w Żylinie

16.03.2017

W dniu 7 marca 2017 r. delegacja Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej wzięła udział w uroczystości z okazji 25 lat działalności Słowackiej Regionalnej Izby Handlowo-Przemysłowej w Żylinie.

Z Izbą w Żylinie łączy nas nasza ponad 20 letnia współpraca, podczas której oprócz regularnej wymiany informacji zrealizowanych zostało kilka projektów unijnych w ramach programów transgranicznej wymiany gospodarczej. W ramach tych projektów zorganizowanych zostało po obu stronach granicy po kilka konferencji gospodarczych, seminariów i szkoleń dla przedsiębiorców słowackich i polskich. W obu Izbach działają punkty informacyjne dla przedsiębiorców udzielające wsparcia w dotarciu do wiedzy o zasadach prowadzenia działalności gospodarczej w obu krajach.

Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Żilinie z udziałem ok. 200 zaproszonych gości – oficjeli i przedsiębiorców skupionych w Izbie Żylińskiej. Gratulacje Jubilatowi złożył m.in. Pan Peter Mihok – Prezes Słowackiej Izby Gospodarczej w Bratysławie.

Podczas spotkania Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej została uhonorowana Złotym Wawrzynem Umiejętności i Kompetencji za wkład w rozwój współpracy pomiędzy regionami przygranicznymi. W imieniu naszej Izby podziękowania oraz życzenia z okazji Jubileuszu złożył Prezes Janusz Targosz.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję