Międzynarodowa konferencja "Nowe produkty ruchu turystycznego na pograniczu polsko-słowackim"

05.06.2014

W dniu 28 stycznia br., w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym, przy ul. I Dywizji Pancernej 45, w Bielsku-Białej, odbyła się międzynarodowa konferencja pt.: "Nowe produkty ruchu turystycznego na pograniczu polsko-słowackim", która licznie zgromadziła przedstawicieli firm z branży turystycznej, organizacji klastrowych czy jednostek samorządowych.

 

Uczestnicy konferencji zapoznali sie z prezentacjami dot. problematyki branży i ruchu turystycznego na pograniczu polsko-słowackim, przedstawionymi przez prelegentów zarówno z Polski jak i Słowacji, mogli także posmakować dań kuchni słowackiej w trakcie lunchu kończącego konferencję.

 

Konferencja organizowana była w ramach realizacji przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej projektu "Utrzymanie i rozwój izbowej sieci transgranicznej współpracy - mobilny punkt informacyjny", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 85% w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013 oraz z budżetu państwa w 10% za pośrednictwem Eurorgionu Beskidy.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konferencji oraz do udziału w seminarium i warsztatach poświęconych tematyce turystyki biznesowej na pograniczu polsko-słowackim, które odbędą się w lutym i marcu br.

Udział w tych wydarzeniach jest bezpłatny!

Relację z międzynarodowej konferencji "Nowe produkty ruchu turystycznego na pograniczu polsko-słowackim" znajdą Państwo także na stronie Beskidzka24.pl

http://www.beskidzka24.pl/artykul,polak_slowak_-_dwaj_sasiedzi,18216.html

 

foto: Andrzej Gąsiorek

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję