Newslettery informacyjne BIG w nowej odsłonie!

15.07.2022

Począwszy od sierpnia br., Beskidzka Izba Gospodarcza przeprowadzi zmianę wizualizacji przesyłanych firmom członkowskim BIG treści za pośrednictwem poczty elektronicznej, w formie tzw. newsletterów informacyjnych Izby! Wprowadzane zmiany mają na celu usystematyzowanie przekazywanych wiadomości w taki sposób by stały się one czytelniejsze dla naszych odbiorców.

Mając powyższe na względzie począwszy od sierpnia br. przedstawiciele firm członkowskich Izby otrzymywać będą aż 4 rodzaje INFOrmatorów, o zróżnicowanej tematyce. Każdy z INFOrmatorów wyróżniać się będzie indywidualną szatą graficzną ułatwiającą jego szybką identyfikację. Ponadto w tytule wiadomości elektronicznej znajdzie się informacja dot. rodzaju otrzymanego INFOrmatora.

Zachęcamy Państwa do lektury oraz współtworzenia z nami treści do Izbowych INFOrmatorów!

zawierać będzie treści dot. spraw członkowskich takie jak zaproszenia na wydarzenia organizowane przez Beskidzką Izbę Gospodarczą (w tym m.in. Kluby Przedsiębiorcy), prezentację nowych i aktualnych członków Izby, czasowe ograniczenia godzin pracy Biura Izby czy inne bezpośrednio związane z działalnością Izby.

zawierać będzie informacje związane z lokalnym środowiskiem gospodarczym, otrzymywane od naszych partnerów, w tym m.in. władz samorządowych, organizacji okołobiznesowych, uczelni wyższych, itp. jak również zaproszenia na wydarzenia gospodarcze dla przedsiębiorców z Podbeskidzia.

zawierać będzie oferty handlowe firm członkowskich dedykowane dla pozostałych członków Beskidzkiej Izby Gospodarczej.

zawierać będzie ważne i bieżące informacje z zakresu prawa, ekonomii, kadr, HR, itp., opracowywane przez współpracujące z Izbą podmioty, specjalnie na rzecz firm członkowskich Beskidzkiej Izby Gospodarczej.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję