Pajak Sport z wyróżnieniem w 15 edycji konkursu "Śląska Rzecz"!

23.09.2020

18 września br., na zamku w Cieszynie miał miejsce finał 15 edycji konkursu "Śląska Rzecz", promującego szeroko rozumiany design, jako skuteczne narzędzie pozwalające szybciej dostosowywać się do zmian i lepiej reagować na oczekiwania odbiorców. Konkurs promuje to co jest najcenniejsze w ludzkim działaniu - czyli przedsiębiorczość.

Jednym z laureatów tegorocznej edycji konkursu jest firma z Bielska-Białej - Pajak Sport, zarządzana przez Andrzeja i Ewę Pająk, dzielących wspólnie pasję do aktywności na świeżym powietrzu razem z potrzebą tworzenia niezawodnego, innowacyjnego i zaawansowanego technologicznie sprzętu.

Przedstawiciele Pajak Sport odebrali wyróżnienie za produkt: QUEST 4TWO, czyli jeden śpiwór dla dwóch osób, pozwalający spać obu osobom wygodnie i komfortowo podczas wszystkich wypraw. Zamek na całej długości po obu stronach pozwala opuszczać śpiwór bez przeszkadzania partnerowi. Regulowany kaptur pozwala szybko dostosować się do warunków pogodowych.

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, serdecznie gratuluje tego wyróżnienia, życząc kolejnych sukcesów!

Wystawę pokonkursową można oglądać w Zamku Cieszyn do 29 listopada br.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję