Podsumowanie jesiennych targów budownictwa i technik grzewczych w Bielsku-Białej

01.10.2020

Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji. Pomimo wcześniejszych obaw i zastrzeżeń – okazały się dużym sukcesem.

Bogata, wyjątkowo atrakcyjna oferta ponad 130 wystawców, innowacje i najnowsze trendy, seminaria, prezentacje i pokazy - wszystko to zachęciło zainteresowanych budową lub jej wykańczaniem, zastosowaniem energooszczędnego ogrzewania, bądź remontem do odwiedzenia targów. Hala targowa wypełniła się publicznością, najbardziej oblegane były stoiska z fotowoltaiką i najnowszymi rozwiązaniami dla oszczędności energii.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się ekspozycje z nowoczesnymi technikami szybkiego budowania domów prefabrykowanych i gotowych, a także stoiska niezależnych doradców, gdzie można było uzyskać wiedzę techniczną, a także informacje o aktualnych dotacjach. W opinii wielu wystawców, którzy na targach znacząco poszerzyli grono kontrahentów, ale też zwiedzających i gości targów -  było to udane spotkanie branżowe.
Wystawcy nie kryli zadowolenia, wielu z nich deklarowało swój udział w targach wiosennych.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z targów oraz z wynikami konkursu targowego 58 Targów Budownictwa Jesień 2020 oraz 22 Targów Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2020, dostępnymi na stronie: www.targibielskie.pl

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję