Przedsiębiorco! Tworzymy bazę firm oferujących miejsca pracy dla uchodźców z Ukrainy!

09.03.2022

Beskidzka Izba Gospodarcza włącza się do akcji pomocowej dla Ukrainy! Jako największy samorząd gospodarczy na Podbeskidziu rozpoczynamy tworzenie bazy firm oferujących miejsca pracy dla uchodźców z Ukrainy. Przedsiębiorców zainteresowanych dołaczeniem do naszej akcji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

W obliczu trwającej wojny mieszkańcy Ukrainy potrzebują dzisiaj naszej pomocy. Organizowanych jest wiele zbiórek, w które zaangażowanych jest wiele organizacji pomocy humanitarnej, a także numery kont, na które można wpłacać pieniądze. Słowa otuchy, wyrazy wsparcia, udział w protestach to sposoby na wyrażenie poparcia dla Ukrainy.

Jako Izba Gospodarcza zrzeszająca przedsiębiorców chcemy włączyć się w te działania.  Nie chcemy wchodzić w kompetencje organizacji humanitarnych mających doświadczenie, zasoby i wypracowane ścieżki działania. Tu każdy może indywidualnie pomóc.

My proponujemy inne działanie. Tworzymy bazę firm, które mogą przyjąć do pracy uchodźców. Przede wszystkim będą to kobiety. Taka baza będzie na bieżąco uzupełniana i przekazywana do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku-Białej aby informacja docierała bezpośrednio do organizacji wydelegowanych do pomocy uchodźcom w naszym mieście, a przez nich bezpośrednio do potrzebujących.

Prosimy o zgłaszanie:
✅ Nazwa i adres Firmy
✅ Osoba do kontaktu (namiary - numer telefonu / adres e-mail)
✅ Rodzaj stanowiska pracy
✅ Ilość osób, którym można zaoferować pracę
✅ Opcjonalnie dodatkowe informacje od przedsiębiorcy

Oferty wolnych miejsc pracy, uwzględniające powyższe informacje należy przesyłać na adres e-mail: biuroizby@cci.pl (w tytule należy napisać: praca dla uchodźców). Będziemy wdzięczni za każdą wiadomość od Państwa! Akcja trwa bezterminowo - prosimy śledzić aktualności na naszej stronie internetowej oraz profil Beskidzkiej Izby Gospodarczej na Facebooku!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję