SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne z nagrodą w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa 2020!

23.09.2020

Miło nam poinformować, iż firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. - członek Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, została nagrodzona w VIII edycji prestiżowego konkursu Lider Bezpieczeństwa Państwa 2020, który jest przeznaczony dla firm działających w zakresie wspierania szeroko rozumianego bezpieczeństwa narodowego.

Firma zdobyła wyróżnienia w kategorii GRAND PRIX – nagroda przyznawana dla przedsiębiorstw, które cechują najwyższe walory innowacyjności oraz skala i przeznaczenie do zastosowań w obszarze bezpieczeństwa i obronności. Nagroda jest przyznawana pierwszy raz w historii, oraz w kategorii LIDER BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA - nagroda przyznawana dla przedsiębiorstw o wysokich walorach użytkowych rekomendowanych do wdrożeń. W tej kategorii możemy pochwalić się aż dwoma wyróżnieniami.

Ponadto szczególnym wyróżnieniem dla firmy jest indywidualna nagroda dla Pani Anny Szczęśniak. Jest to wyróżnienie dedykowane dla osób, które przyczyniły się wieloletnią działalnością na rzecz bezpieczeństwa oraz obronności państwa.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na oficjalnej stronie SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.: https://www.psszczesniak.pl/lider-bezpieczenstwa-panstwa/.

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej składa serdeczne gratulacje za zdobycie w/w wyróżnień oraz życzy kolejnych sukcesów!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję