Trwa nabór na targi Arab Health w Dubaju!

09.03.2021

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej informuje iż Województwo Śląskie organizuje wspólne stoisko dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego na targach Arab Health, które odbędą się w dniach 21-24 czerwca 2021 r. w Dubaju, na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zainteresowane podmioty zapraszamy do współpracy i udziału w naborze.

Targi Arab Health to jedne z trzech najważniejszych imprez wystawienniczych związanych z branżą medyczną i med-tech. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym przez SARS COV 2 / COVID-19. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami gospodarczymi z obszaru Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji Środkowej oraz bezpośredniej oceny własnych możliwości biznesowych na światowym rynku.

Stoisko Województwa Śląskiego zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. Urząd Marszałkowski udostępnia w pełni wyposażone stoisko (48 m2) z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w targach, wstęp na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu. W wyniku naboru zostanie wyłonionych 6 przedsiębiorstw (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Nabór przedsiębiorstw na targi prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna jest na www.invest-in-silesia.pl.

Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl
Termin przesyłania dokumentów: 17 marca 2021 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:
Aleksander Kotulecki, tel. (32) 774-06-23, tel. 502-793-123, e-mail: aleksander.kotulecki@slaskie.pl oraz Robert Orpych, tel. (32) 774-01-59, e-mail: robert.orpych@slaskie.pl.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP, działanie: 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, poddziałanie: 3.5.1. Promocja gospodarcza regionu.

biuroizby@cci.pl dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję