Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!

21.12.2022

Nejserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku, wszystkim Członkom oraz Sympatykom, składa zespół Beskidzkiej Izby Gospodarczej.

Zarówno mijający rok jak i poprzednie dwa lata nie były dla nas łatwe. Pandemia koronawirusa i związane z nią liczne ograniczenia; wojna w Ukrainie czy negatywne zjawiska gospodarcze tj. wysoka inflacja i związana z nią niepewność ekonomiczna, spowodowały iż przyszło nam funkcjonować w zupełnie nowej rzeczywistości – rzeczywistości w której różnego rodzaju ograniczenia i bariery stały się dla nas codziennością.

A przecież każdy z nas rozwijał swój biznes z tą wspaniałą myślą – iż nie ma dla nas ograniczeń; ciężką pracą, samozaparciem i ciągłym dążeniem do wyznaczonych celów, jesteśmy w stanie osiągnąć sukces, iść wyżej i dalej pomimo przeciwności losu.

Dlatego też, mając na względzie zbliżające się Świeta Bożego Narodzenia – okres nadziei oraz zbliżający się nowy rok chcielibyśmy życzyć Państwu by naszym jedynym ograniczeniem w nadchodzącym roku – była tylko nasza wyobraźnia. Sukces i porażki w pierwszej kolejności rodzą się w naszych głowach – patrzmy więc w przyszłość i nadchodzący czas z optymizmem i nadzieją.

Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania. Niech w nadchodzącym Nowym 2023 roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą, a wiara w lepsze jutro codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i pomyślności w Nowym Roku życzy zespół Beskidzkiej Izby Gospodarczej!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję