Zapraszamy do odwiedzenia 44 Międzynarodowych Targów Budownictwa oraz 15 Targów Technik Grzewczych i Instalacji INSTAL SYSTEM 2013 w Bielsku-Białej

14.10.2013

Inwestorzy, którzy planują swoje inwestycje lub są w  trakcie ich realizacji mogą tutaj zapoznać się z ofertą wielu  ciekawych rozwiązań , sprawdzonych pomysłów, znaleźć inspiracje i rozwiązanie problemów budowlanych. Można też skorzystać ze specjalnych rabatów targowych.

 
Dla odwiedzających targi gości zorganizowany jest Konkurs dla zwiedzających z cennymi nagrodami. Zapewniamy dla wszystkich bezpłatne parkingi, a także możliwość bezpłatnego wejścia na targi po pobraniu ze strony internetowej targów E-biletu.
 
 
Targi będą trwać trzy dni od  27 do 29 września br. w Bielsku – Białej, w Hali Wystawowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w godzinach 10.00-18.00 każdego dnia.
Więcej o targach na: www.targibielskie.pl
 
Organizatorem imprezy jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA, które serdecznie zaprasza do udziału lub odwiedzenia tego ważnego w regionie wydarzenia.
biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję