Zapraszamy do udziału w największym na Podbeskidziu evencie networkingowym!

08.06.2022

Beskidzka Izba Gospodarcza wraz z BNI Beskid zapraszają Państwa do udziału w największym na Podbeskidziu evencie networkingowym - "networking na najwyższym poziomie", opartym o formułę bezpośrednich spotkań B2B, który odbędzie się już 22 czerwca br. (środa), w godzinach od 16:30 do 20:30 w Hotelu Magnus Resort zlokalizowanym przy ul. Juliana Fałata 222, 43-300 Bystra.

Dwie prężnie działające na Podbeskidziu organizacje zrzeszające przedsiębiorców zdecydowały się połączyć siły by móc zaoferować Państwu dodatkową, nową formułę spotkań networkingowych, której najważniejszy element stanowią spotkania B2B oraz tzw. biznesowy "speed dating". "Networking na najwyższym poziomie" będzie w pełni moderowanym wydarzeniem biznesowym, w którym udział weźmie ok. 70 zweryfikowanych przedsiębiorców skupionych wokół Beskidzkiej Izby Gospodarczej oraz BNI Beskid. Moderatorzy spotkania pokażą Państwu w jaki sposób nawiązywać szybko nowe relacje biznesowe oraz jak skutecznie przeprowadzić proces follow up dzięki któremu już nigdy nie zmarnujesz pozyskanych kontaktów.

Udział w konferencji jest odpłatny! Do wyboru mają Państwo 3 pakiety cenowe: Standard / Gold / Platinum. Udział w wydarzeniu możliwy jest jedynie po dokonaniu rejestracji!

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia:
http://sieckontaktow.pl/

Rejestracja:
https://app.evenea.pl/event/141075-1/

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję