Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu branży IT na Podbeskidziu - Festiwal BB Days 4 IT, 07-11 września 2020

27.08.2020

Firmy informatyczne z Bielska-Białej łączą sily i wspólnie organizują Festiwal BB Days 4 IT - tygodniową imprezę dedykowaną wszystkim zainteresowanym branżą programowania.

Festiwal BBDays4.IT jest świętem bielskiej branży ICT. To wydarzenie, którego głównym celem jest integracja środowiska IT i odkrywanie przed uczestnikami Festiwalu olbrzymiego potencjału tej branży w naszym regionie.

BBDays4.IT jest ogólnopolskim wydarzeniem skierowanym do inżynierów z branży IT oraz do osób zainteresowanych tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Nawiązuje do tradycji BBQ4.IT oraz Dni Wolnego Oprogramowania. W ubiegłym roku festiwal zgromadził prawie 1600 uczestników biorących udział w ok. 30 festiwalowych wydarzeniach.

Bezpieczeństwo uczestników konferencji jest najważniejsze, dlatego w tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa i nieprzewidywalność jej rozwoju festiwal odbędzie się w 100% online. Cel pozostaje jednak niezmienny: promocja i integracja bielskiego rynku ICT.

Planujemy przeprowadzić spotkania bielskich społeczności IT, hackaton, konferencję BBQ4.IT. Całość złączona w formacie transmisji online — BBDaysTV. Festiwal podobnie jak przed rokiem otworzy Prezydent Miasta Bielska-Białej, który objął festiwal swoim patronatem.

Jest nam niezmiernie miło móc poinformować iż Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej została jednym z partnerów biznesowych tego wydarzenia.
Więcej informacji, w tym szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.bbdays4.it.Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w Festiwalu BB Days 4 IT!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję