Zapraszamy na jubileuszowy, X Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych!

15.03.2023

Beskidzka Izba Gospodarcza wraz z Instytutem Biznesu Rodzinnego, zapraszają Państwa do udziału w jubileuszowym, X Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 20-21 marca 2023 roku w Poznaniu.

już od 10 lat grono polskich i zagranicznych rodzin biznesowych i firm rodzinnych spotyka się w Poznaniu, by rozmawiać o profesjonalizacji i dążeniu do długowieczności. Najbliższe wydarzenie to dziesiąty jubileuszowy kongres. Także temat tegorocznego kongresu jest szczególny: „FUNDACJA RODZINNA – między nadzieją a rzeczywistością”. Po ponad 7 latach prac wewnętrznych, 3 latach od ogłoszenia Zielonej Księgi, dziś możemy realnie mówić o przededniu możliwości, jaką daje fundacja rodzinna.  Przedsiębiorcy zastanawiają się, dla kogo jest to rozwiązanie, jakie niesie szanse i zagrożenia, jak przygotować się do założenia fundacji rodzinnej. Dlatego w trakcie kongresowych wystąpień przedsiębiorców rodzinnych, ekspertów i praktyków biznesowych, zasiadamy przy stołach dyskusyjnych – kontynuujemy formułę aktywnego uczestnictwa! Z wydarzenia każdy wyjedzie z własną, częściowo samodzielnie napisaną książką „FUNDACJA RODZINNA – W KIERUNKU DŁUGOWIECZNOŚCI” i odpowiedzią na pytanie: Czy fundacja rodzinna jest dla mnie?

Wierząc, że merytoryka Kongresu może Państwa zainteresować, Beskidzka Izba Gospodarcza zdecydowała się objąć patronatem to wyjątkowe wydarzenie. Kongres to największe tego typu spotkanie właścicieli firm rodzinnych w Polsce. Będziemy gościć ok. 250 polskich właścicieli, sukcesorów i przedstawicieli rodziny biznesowych. To założyciele, właściciele i rodziny biznesowe znanych i cenionych polskich marek.
Aby poznać naszych prelegentów oraz zobaczyć program agendy zachęcam do odwiedzin naszych witryn:
? https://kongresfirmrodzinnych.pl/
? (poprzednie edycje) https://kongresfirmrodzinnych.pl/poprzednie-edycje/.

Poniżej znajdą Państwo szczegółową informację prasową o tym wydarzeniu.
Gorąco zachęcamy Państwa do rejestracji i udziału w Kongresie!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję