Przed nami kolejna edycja E-Kongresu „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzie”

22.07.2022

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, szósta już edycja E-Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie", w którym zaprezentujemy Państwu nowinki technologiczne z powodzeniem wdrażane i stosowane przez firmy z Podbeskidzia. Podobnie jak rok temu, również tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w formule ONLINE w ramach największego na Podbeskidziu festiwalu informatycznego BBDays4.IT. Nowością będzie natomiast wydarzenie towarzyszące w postaci I Turnieju o Puchar Prezesa Beskidzkiej Izby Gospodarczej w boule.

Należysz do sektora MSP? Interesują Cię nowe technologie i innowacyjne rozwiązania dla biznesu oparte o wirtualną rzeczywistość i automatyzację procesów produkcyjnych? Szukasz atrakcyjnych form finansowania swojej działalności lub planujesz inwestycje w nowe technologie, które zwiększą konkurencyjność Twojej firmy? A może interesujesz się sportem i widzisz w nim szansę na promocję i rozwój swojej firmy?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca to znaczy, że nie możesz przegapić kolejnej edycji E-Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie”, która w tym roku po raz kolejny odbędzie się w ramach największego na Podbeskidziu festiwalu informatycznego – BBDays4.IT!

 

Już w czwartek, 08 września br., punktualnie o godz. 09:00, rozpoczniemy kolejną - szóstą edycję tego unikatowego w skali regionu wydarzenia, prezentującego nowoczesne i innowacyjne rozwiązania technologiczne z powodzeniem stosowane lub wdrażane przez firmy z Podbeskidzia. W tym roku porozmawiamy także o sporcie i jego wpływie na biznes. Dzięki wykorzystaniu wirtualnych kanałów komunikacji kongres stanowi w pełni kompleksowe wydarzenie dedykowane do szerokiego grona odbiorców. Podobnie jak rok temu, również tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w formule ONLINE z transmisją wydarzenia w serwisie YouTube. Nowością będzie natomiast wydarzenie towarzyszące w postaci I Turnieju o Puchar Prezesa Beskidzkiej Izby Gospodarczej w boule. Turniej odbędzie się tego samego dnia o godzinie 15:30 na terenie ZIAD Bielsko-Biała S.A., przy Al. Armii Krajowej 220.

Dlaczego warto zgłosić swój udział w E-Kongresie?

 

E-Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzie” to przede wszystkim wysoki poziom wiedzy merytorycznej serwowanej w trakcie licznych sesji wykładowych i paneli dyskusyjnych, przez zaproszonych do wirtualnego studia kongresu prelegentów! Tegoroczną edycję kongresu podzieliliśmy na 2 główne bloki tematyczne:

 

1. Sport jako narzędzie promocji i rozwoju firm, w którym porozmawiamy o sporcie w biznesie oraz biznesie w sporcie. Nie jest bowiem tajemnicą iż prowadzenie biznesu ma wiele cech wspólnych z rywalizacją sportową. W trakcie tego bloku tematycznego uczestnicy kongresu będą mieli możliwość poznać możliwości jakie niesie ze sobą powiązanie biznesu i pasji do sportu wraz z przykładami dobrych praktyk integracji tych dwóch środowisk na Podbeskidziu oraz szerokich korzyści z tego wynikających.

2. Innowacyjne Podbeskidzie, w którym zaprezentujemy m.in. tematykę sztucznej inteligencji, automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych oraz dronów i ich coraz szerszego wykorzystania w gospodarce. Ponadto przedstawimy koncepcje rozwojowe dla firm obejmujące działania proinnowacyjne zarówno w branży produkcyjnej jak i usługowej oraz możliwości ich finansowania jak również pokażemy nowoczesne huby technologiczne powstające na Podbeskidziu.

I Turniej o Puchar Prezesa BIG w boule!

 

Nowością tegorocznej edycji E-kongresu „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzie” będzie wydarzenie towarzyszące w postaci I Turnieju o Puchar Prezesa BIG w boule, które odbędzie się na terenach ZIAD Bielsko-Biała S.A., zlokalizowanych przy Al. Armii Krajowej 220 w Bielsku-Białej. Uczestnicy kongresu już w formie stacjonarnego spotkania będą mieli możliwość posmakować sportowej, biznesowej rywalizacji w ramach gry w boule. Boule to gra drużynowa, która idealnie integruje jej uczestników oraz wzmacnia lub pozwala na nawiązanie nowych wzajemnych relacji, w tym biznesowych!

Poznaj wyzwania XXI wieku w zarządzaniu Twoją firmą!

 

Udział w E-Kongresie "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku" oraz wydarzeniu towarzyszącym – 1 Turnieju o Puchar Prezesa BIG w boule jest bezpłatny. Wymagana wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje na temat szóstej edycji E-Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie" w tym formularz rejestracyjny, program wydarzenia oraz sylwetki prelegentów znajdą Państwo na stronie: http://cci.pl/projekty/e-kongres-sasiedzi-sasiadom

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję