Akcja charytatywna #PODKRECWYNIK - przedsiębiorco, dołącz do nas!

10.07.2023

W nawiązaniu do hucznych obchodów 50. urodzin Fiata 126p, które świętowaliśmy w Bielsku-Białej na początku czerwca br., wraz z początkiem lipca ruszyła wielka wyprawa "maluchów" do Monte Carlo! Wśród uczestników biorących udział w tym niezwykłym, charytatywnym projekcie znajdują się m.in. Sobiesław Zasada, Longin Bielak, Rafał Sonik i Kajetan Kajetanowicz.

Przedsięwzięcie ma pomóc ofiarom wypadków drogowych. Uczestnicy wielkiej wyprawy maluchów chcą zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drodze i edukację pod kątem świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym. Jednak najważniejszym celem projektu jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, ofiarom wypadków drogowych. Wsparcia udzielają także uczestnicy wyprawy, którzy przekazują na licytacje cenne i unikalne atrakcje oraz przedmioty. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom pokrzywdzonym w wypadkach samochodowych.

Zrzutka została utworzona przez Fundację STARS4STARS, której założycielem jest Rafał Sonik, znany nie tylko z osiągnięć sportowych, ale i działalności charytatywnej. Celem jest pomoc dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej czy materialnej i promowanie projektów społecznych w obszarze sportu i motoryzacji. Również Państwo - przedsiębiorcy skupieni wokół Beskidzkiej Izby Gospodarczej mogą aktywnie włączyć się do akcji #PODKRECWYNIK, w ramach której firmy mogą "podkręcić wynik" zbiórki!

NA CZYM TO POLEGA?
Zachęć swoich pracowników do robienia jak największej ilości kilometrów!

  • na rowerze,
  • motocyklem,
  • podczas biegu.


Każdy kilometr zamieniaj na złotówki! Twoi pracownicy nabijają kilometry, dbając o zdrowy tryb życia i promując bezpieczne zachowania na drogach, a Ty w ramach ich aktywności wpłacasz odpowiednią kwotę do skarbonki! Link do skarbonki: https://zrzutka.pl/wielkawyprawamaluchow/s/podkrecwynik

CO MUSISZ ZROBIĆ?

*WAŻNE! - DATKI NALEŻY KIEROWAĆ DO KONKRETNEJ SKARBONKI W CELU WERYFIKACJI AKTYWNOŚCI FIRMY I PODSTAWY DO OTRZYMANIA WYRÓŻNIENIA

Na Firmy, które uzbierają największą kwotę czekają nagrody!
Jeżeli Twoja Firma wykaże się największym zaangażowaniem otrzyma specjalne wyróżnienie i statuetkę ,,Firma na Obrotach”!

DLACZEGO WARTO?

  • bo dzieci potrzebują naszej pomocy!
  • bo razem możemy zmieniać świat!
  • bo Twoja firma ma ogromne znaczenie!
  • bo warto dbać o aktywność i pomagać!Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji #PODKRECWYNIK!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję