Beskidzka Izba Gospodarcza i Concilium Civitas rozpoczynają współpracę!

31.07.2023

W trakcie piątkowego spotkania w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej z Członkiem Concilium Civitas - Ladislau Dowborem doszło do uroczystego podpisania listu intencyjnego pomiędzy podmiotami dot. przyszłej współpracy.

Ze strony Beskidzkiej Izby Gospodarczej podpis na liście intencyjnym złożył Prezes Izby - Maciej Jeleń, natomiast w imieniu Concilium Civitas wystąpił prof. Jacek Żakowski. Oba podmioty na mocy podpisanego dokumentu wyraziły wolę trwałej współpracy w celu wsparcia ubiegania się miasta Bielska-Białej o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029 jak również:

  • organizacji w Bielsku-Białej dorocznych spotkań z członkiem lub członkami Concilium Civitas,
  • popularyzowaniu i prowadzeniu dorocznego konkursu dla maturzystów na essej o tematyce współczesnej współorganizowany przez Concilium Civitas i Związek Nauczycielstwa Polskiego,
  • gromadzeniu środków na działanie Concilium Civitas, które finansowane jest z ofiarności prywatnej za pośrednictwem Fundacji Collegium Civitas.
biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję