Bielsko-Biała i Beskidy tęsknią za Tobą!

04.06.2020

1 czerwca 2020 roku ruszyła pierwsza kampania outdoorowa Lokalnej Organizacji Turystycznej BESKIDY, której członkiem jest Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej. Wielkie formaty eksponujące przekaz z Bielska-Białej i Beskidów zawisnęły w wybranych miastach aglomeracji śląskiej.

Niewielka odległość, mnogość pieszych i rowerowych szlaków turystycznych, bogata oferta kulturalna i gastronomiczna, czy też liczne atrakcje dla dzieci to główne powody, dla których Bielsko-Biała i Beskidy stanowiły od zawsze ulubioną weekendową destynację mieszkańców Śląska i Zagłębia. Niezależnie od pory roku i indywidualnych preferencji, każdy mógł znaleźć u nas „coś” dla siebie.

Wyjazdy w Beskidy ustały niestety niemalże całkowicie wraz z nastaniem koronawirusa. Ruch turystyczny zamarł całkowicie na dwa długie miesiące, co nie znaczy, że zapomnieliśmy o swoich drogich gościach. Reagując na luzowanie restrykcji i odmrażanie branży turystycznej to właśnie o turyście ze Śląska i Zagłębia pomyśleliśmy w pierwszej kolejności. Stąd też skierowany do niego komunikat… Bielsko-Biała i Beskidy tęsknią za Tobą.

Szczegółowe informacje na temat tego projektu znajdą Państwo na stronie Lokalnej Organizacji Turystycznej "Beskidy" pod adresem: https://www.visitbielsko.pl/tesknimy-za-toba/

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję