Dofinansowanie dla przedsiębiorców w ramach konkursu 3.2 Innowacje w MSP!

28.08.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w imieniu firmy EUROLIDER Sp. z o.o. - specjalistów w dziedzinie pozyskiwania środków UE dla firm, posiadających 14 letnie doświadczenie w pomocy polskim przedsiębiorcom w zakresie pozyskiwania dofinansowania ze źródeł Unii Europejskiej na realizację wybranych celów rozwojowych, zachęca przedsiębiorców z województwa śląskiego do kontaktu w sprawie możliwości uzyskania dofinansowania w ramach konkursu 3.2 Innowacje w MŚP.

Zbliża się termin składania wniosków o dofinansowanie - warto się do tego merytorycznie przygotować!

W ramach konkursu 3.2 możliwe jest uzyskanie dofinansowania m.in. na:

  • wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji technologicznej (produktowej lub procesowej) stosowanej co najmniej w skali województwa przez okres nie dłuższy niż 3 lata,
  • projekty koncentrujące się na pozyskaniu i implementacji innowacji produktowych i procesowych z możliwością zastosowania innowacji nietechnologicznych jako wspomagających, wraz z możliwością ich promocji na arenie krajowej i międzynarodowej,
  • nabycie nowych środków trwałych (w tym m.in. koszty zakupu, wytworzenia, instalacji, montażu, pierwszego uruchomienia, transportu, opakowania, rozładunku, koszty sprawdzenia i przystosowania).

Kto może otrzymać finansowanie?
- mikro / małe i średnie przedsiębiorstwa

Kiedy można składać wnioski?
- październik 2019 r.

Przedsiębiorców zainteresowanych możliwością otrzymania dotacji w ramach przedmiotowego konkursu prosimy o kontakt z jednym z doradców firmy EUROLIDER:
- Tomasz: 518-762-317
- Mirosława: 882-404-060
- Maciej: 501-017-737

Zespół konsultantów firmy EUROLIDER Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach doradczych. Wysokie i wszechstronne kwalifikacje zespołu umożliwiają firmie zaproponowanie przedsiębiorcom szerokiej oferty usług.

Szczegółowe informacje na temat oferty firmy EUROLIDER Sp. z o.o. dedykowanej do przedsiębiorców, znajdą Państwo na stronie: https://eurolider.pl/dotacje-categories/slaskie/

 

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję