"Future for Education" - konferencja dla przedsiębiorców!

26.01.2024

25 stycznia 2024 roku odbyła się konferencja "Future for Education" podsumowująca realizowany przez Beskidzką Izbę Gospodarczą projekt w ramach programu Erasmus +. Konferencja miała na celu zaprezentowanie zgromadzonym przedsiębiorcom wyników przeprowadzonych badań ankietowych wśród uczniów i nauczycieli dotyczących nauczania on-line, przykładów dobrych praktyk w tym zakresie oraz opracowanych materiałów dydaktycznych.

W konferencji, która odbyła się w Bielsku-Białej przy ul. Startowej 13 udział wzięli przedstawiciele firm sektora MSP, z Podbeskidzia. Projekt Future For Education jest partnerskim projektem trzech organizacji z trzech krajów Unii Europejskiej – Czech, Włoch i Polski a jego głównymi celami jest przyczynienie się do poprawy jakości kształcenia i szkolenia; rozwijanie i wzmacnianie kompetencji cyfrowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli/wykładowców; podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli/wykładowców; podniesienie poziomu umiejętności w zakresie zdolności do zatrudnienia i tworzenia nowych firm.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję