Konferencja Naukowo-Techniczna "FOTOWOLTAIKA DZIŚ i JUTRO" - zapraszamy ONLINE!

27.04.2021

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w imieniu Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Bielsko-Bialski oraz ZIAD Bielsko-Biała SA zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji „FOTOWOLTAIKA DZIŚ i JUTRO” w niespotykanej dotychczas formule w oparciu o hybrydowe rozwiązanie prowadzenia wykładów on-line oraz praktycznych pokazów w specjalnej strefie OZE podczas Międzynarodowych Energetycznych targów Bielskich ENERGETAB 2021.

Już 26-27 maja br. w formule ONLINE odbędzie się pierwsza na taką skalę konferencja naukowo-techniczna pn. "FOTOWOLTAIKA Dziś i Jutro", poświęcona zagadnieniom związanym z fotowoltaiką - zarówno jej zaletami jak i problematyką jaką niesie za sobą implementacja nowego źródła energii do istniejących systemów zasilania. Przedłużeniem konferencji będą praktyczne pokazy systemów fotowoltaicznych podczas 34 edycji energetycznych targów ENERGETAB 2021 w Bielsku-Białej. Dla wszystkich zwiedzających targi dostępne będą ekspozycje producentów rozwiązań OZE, a dla uczestników konferencji organizator zapewnia dedykowane pokazy PV oraz losowanie cennych nagród, które odbędzie się w dniu 15 września 2021 w Centrum Konferencyjnym ZIAD Bielsko-Biała S.A. - wstęp tylko dla uczestników konferencji.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkie osoby zainteresowane nową energią. Poruszane na konferencji zagadnienia dedykowane są zarówno dla osób prywatnych jak i reprezentujących firmy instalatorskie, pracowników spółek energetycznych, osoby reprezentujące spółki komunalne jak i prywatne przedsiębiorstwa, służby pożarowe, deweloperzy, inwestorzy, projektanci oraz przedstawiciele klastrów energii - każdy znajdzie przydatną wiedzę dla siebie!

 

Program

Konferencja zaplanowana jest na 3 dni, podczas których odbędzie się szereg sesji i paneli tematycznych.
* zapoznaj się z pełnym programem

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza online znajdującego się na stronie wydarzenia.
* wypełnij formularz kontaktowy

 

Kontakt

Skontaktuj się z organizatorami mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz online.
* skontaktuj się z organizatorami konferencji

 

W imieniu organizatorów – SEP O/Bielsko-Biała oraz ZIAD Bielsko-Biała SA, serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!

Szczegółowe informacje na temat przedmiotowego wydarzenia dostępne są na stronie: www.konferencjebranzowe.pl

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję