Modelowanie oraz druk 3D

28.10.2019

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają dyrektorów bielskich szkół do zgłaszania uczniów na praktyczne zajęcia z zakresu druku oraz modelowania 3D, prowadzone przez spejcalistów z FabLab Bielsko-Biała!

W ramach kursu, obejmującego m.in:
- technologie 3D,
- podstawy modelowania,
- obsługę skanera 3D,
- obsługę drukarki 3D,
- jak zbudować drukarkę 3D?

jego uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu wykorzystania programów komputerowych do tworzenia obiektów przestrzennych, poznają podstawy inżynierii odwrotowej oraz przygotowania modelów 3D do druku, w tym z wykorzystaniem zbudowanej przez siebie drukarki 3D typu DIY.

Udział w kursach jest bezpłatny!
Zajęcia praktyczne odbywają się na terenie FabLab Bielsko-Biała, zgodnie z założeniami projektu realizowanego w ramach zadania publicznego Miasta Bielska-Białej pod tytułem "Działalność wspomagająca rozwój techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechniania i wdrażania nowych rozwiązań technicznych w praktyce gospodarczej".

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie: https://3ddlabb.pl/

Serdecznie zapraszamy!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję