Newsletter z realizacji projektu "Future For Education"

05.02.2024

Beskidzka Izba Gospodarcza wraz z partnerami z Włoch i Czech, kontynuuje realizację międzynarodowego projektu pn. FUTURE FOR EDUCATION, w ramach unijnego programu Erasmus+. Zapraszamy Państwa do lektury aktualnego newslettera projektowego!

Projekt Future For Education jest partnerskim projektem trzech organizacji z trzech krajów Unii Europejskiej – Czech, Włoch i Polski a jego głównymi celami jest przyczynienie się do poprawy jakości kształcenia i szkolenia; rozwijanie i wzmacnianie kompetencji cyfrowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli/wykładowców; podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli/wykładowców; podniesienie poziomu umiejętności w zakresie zdolności do zatrudnienia i tworzenia nowych firm.

Zapraszamy do lektury najnowszego newslettera, w którym dowiedzą się Państwo m.in. dlaczego projekt "Future For Education" stanowi konkretną odowiedź na problematykę zdalnej edukacji.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję