Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy w Hotelu

14.10.2013

W dniu 02 sierpnia, w Hotelu "Dębowiec" odbyło się kolejne spotkanie Członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach Klubu Przedsiębiorcy. Spotkanie tradycyjnie już otworzył Prezes RIHiP - Janusz Targosz, który przywitał licznie przybyłych gości oraz zaprosił przedsiębiorców na zbliżającą się Galę Konkursu Firma Roku 2013.

 

Następnie głos zabrali: Pani Małgorzata Madeja - Dyrektor ING Banku Śląskiego S.A., Pan Janusz Kisiel - Prezes Zarządu ZIAD Bielsko-Biała S.A., oraz Pan Rafał Wojciechowski - Prezes Zarządu firmy Jacob Gross Spółka Akcyjna S.K.A., który przedstawił projekt nowej inwestycji rozpoczynającej się w Bielsku-Białej.

 

Na zakończenie części oficjalnej wystąpił Pan prof. Witold Orłowski, przedstawiając wykład pt. "Wielkie spowolnienie minęło - co dalej?". Po zakończeniu wykładu zgromadzeni w Hotelu "Dębowiec" przedsiębiorcy kontynuowali rozmowy w kuluarach, degustując dania serwowane przez jednego z Członków Izby - firmę "Po Świecie Kuchni".

 

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej składa serdeczne podziękowania wszystkim licznie zgromadzonym na spotkaniu przedsiębiorcom oraz sponsorom i firmom wspierającym organizację Klubu Przedsiębiorcy, w tym w szczególności: ING Bank Śląski S.A. (sponsor główny) oraz Jacob Gross Spółka Akcyjna S.K.A., ZIAD Bielsko-Biała S.A., RENAULT Wektor Sp. z o.o.

 

 

Fotorelacja ze spotkania Klubu Przedsiębiorcy

(wszystkie foto: Krzysztof Dubiel, fotografbielsko.com/)

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję