Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy w Hotelu Dębowiec

06.07.2018

W środę, 20 czerwca br., na terenie Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej odbyło się kolejne spotkanie Członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach tzw. Klubu Przedsiębiorcy. Przewodnim tematem spotkania było przedstawienie nowych zasad dot. segregacji odpadów oraz działalności firmy SUEZ Bielsko-Biała S.A. - odpowiedzialnej za wywóz i przetwarzanie odpadów komunalnych na terenie miasta Bielska-Białej S.A. Warto w tym momencie dodać iż firma SUEZ Bielsko-Biała S.A. została nowym Członkiem bielskiej Izby Gospodarczej.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy tradycyjnie rozpoczął Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej - Janusz Targosz. Po nim głos zabrali: Przewodniczący Rady Miasta Bielska-Białej - Jarosław Klimaszewski, Starosta Bielski - Andrzej Płonka oraz Prezes Zarządu SUEZ Bielsko-Biała S.A. - Renata Samson. Firma SUEZ będąca głównym partnerem spotkania, odpowiada za gospodarkę odpadami na terenie miasta Bielska-Białej. Prezes SUEZ w trakcie swojej prezentacji poinformowała zgromadzonych w Hotelu Dębowiec przedsiębiorców o sposobach odbioru śmieci, pojemnikach i nowoczesnym, cyklicznie kupowanym do Spółki sprzęcie służącym do odbioru i przewozu odpadów. W trakcie spotkania przed Hotelem można było na własny oczy zobaczyć nowoczesny sprzęt, który zasilił niedawno flotę pojazdów firmy SUEZ Bielsko-Biała S.A.

Po części oficjalnej, na zgromadzonych gości tradycyjnie oczekiwał poczęstunek oraz rozmowy kuluarowe w ramach rautu towarzyskiego.

 

Zapraszamy do zapoznania się fotogalerią ze spotkania (wszystkie foto Mirosław Galczak):

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję