Spotkanie Przedsiębiorców w Hotelu IBIS Styles Bielsko-Biała!

13.09.2019

12 września 2019 roku, w odnowionym Hotelu IBIS Styles, zlokalizowanym przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach cyklicznego Klubu Przedsiębiorcy.

Jak za każdym razem tak i teraz na licznie zgromadzonych w Hotelu przedsiębiorców, czekała spora dawka informacji, które przedstawiali zaproszeni przez Izbę prelegenci. Uczestnicy czwartkowego Klubu Przedsiębiorcy mogli zapoznać się między innymi z założeniami autorskiego projektu bielskiej Izby Gospodarczej - grupy zakupowej, której utworzenie zapowiedział Wiceprezes Izby - Maciej Jeleń. Grupa zakupowa, obejmująca członków Izby dzięki zastosowaniu efektu skali pozwoli przedsiębiorcom osiągnąć wymierne korzyści finansowe dzięki obniżeniu kosztów m.in. paliwa czy mobilnych usług telekomunikacyjnych.

Ponadto przedstawiciel sponsora Klubu Przedsiębiorcy - firmy LUX MED, przedstawił prezentację tej największej grupy medycznej w Polsce, która w dalszym ciągu rozwija swoją sieć placówek medycznych oferując konkuremcyjne i bogate pakiety medyczne zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

Pod koniec części oficjalnej spotkania głos zabrały również przedstawicielki Ośrodka Integracji Obcokrajowców w Bielsku-Białej - MyBB, Panie Grażyna Staniszewska oraz Lilija Karevych, które przedstawiły obszar działania Stowarzyszenia oraz możliwości i bariery związane z pozyskiwaniem pracowników zza granicy.

Na czwartkowym Klubie Przedsiębiorcy przedstawieni zostali także nowi Członkowie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej. Grono naszych członków zasilili: Bank Millennium S.A.PWS Konstanta S.A. oraz World Industry Programming "WIP" Sp. z o.o.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy tradycyjnie zakończył wykwintny poczęstunek przygotowany przez gospodarza spotkania - Hotel IBIS Styles w Bielsku-Białej oraz rozmowy networkingowe.

Regionalnej Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania oraz Partnerom - Grupie LUX MED i Hotelowi IBIS Styles Bielsko-Biała.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję