Startuje V edycja Festiwalu BBDays.4IT

07.09.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Festiwalu BBDays 4IT!, który już po raz piąty odbędzie się w Bielsku-Białej! BBDays 4IT to święto fanów programowania i branży IT a zarazem prawdopodobnie najbogatszy w wydarzenia festiwal technologiczny w Polsce.

Tegoroczna edycja tego eventu odbędzie się w dniach 08-17 września a Beskidzka Izba Gospodarcza została partnerem biznesowym tego wydarzenia!

BBDays4.IT to tygodniowa impreza dedykowana wszystkim zainteresowanym branżą programowania. Wydarzenie to stanowi unikatowe połączenie nauki, biznesu i pasji do nowych technologii. Kilkanaście eventów skondensowanych w jeden tydzień i niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w największej integracji branżowej na Podbeskidziu. Celem BBDays.4IT jest zarówno pogłębienie wiedzy teoretycznej jak i zetknięcie się z IT w praktyce i to w najlepszym wydaniu. Meetupy, konferencje, wykłady czy networking - to tylko przedsmak tego, w czym będą mieli okazję brać udział uczestnicy konferencji. Festiwal ten dedykowany jest niemal wszystkim - zarówno doświadczeni programiści jak i początkujący w branży odnajdą dla siebie wiele inspirujących treści. Przewagą Festiwalu BBDays.4IT nad innymi tego typu wydarzeniami jest luźna, nieformalna atmosfera, która co rok przyciąga tłumy entuzjastów IT.

Już dzisiaj chcemy Państwa zaprosić do udziału w tym wydarzeniu!
Najważniejsze wydarzenia festiwalowe to:


Szczegółowe informacje, w tym program wydarzenia znajdą Państwo na stronie: https://bbdays4.it/

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję