Trwa realizacja założeń projektu "Future For Education"

27.10.2023

19 października br., w Katanii na Sycylii odbyło się kolejne spotkanie liderów projektu międzynarodowego pn. "FUTURE FOR EDUCATION", realizowanego w ramach unijnego programu Erasmus+. Spotkali się przedstawiciele organizacji z Włoch, Czech i Polski.

Jednym z priorytetów tego spotkania było omówienie kolejnych działań w projekcie m.in. szkoleń z zakresu marketingu biznesowego, sztucznej inteligencji czy wykorzystywania różnych narzędzi w przygotowaniu uczniów/studentów do pracy w biznesie. Podobne spotkania liderów projektu odbyły się już wcześniej w Czechach oraz w Polsce, w Bielsku-Białej.

Projekt "Future For Education realizują Beskidzka Izba Gospodarcza (Polska), Czech Chamber of Commerce Prerov (Czechy) oraz Med.O.R.O.scarl (Włochy). Głównym celem projektu jest przyczynienie się do poprawy jakości kształcenia i szkolenia; rozwijanie i wzmacnianie kompetencji cyfrowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli/wykładowców; podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli/wykładowców; podniesienie poziomu umiejętności w zakresie zdolności do zatrudnienia i tworzenia nowych firm.

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję