Wspólnie z Grupą Rekord dla ratownictwa medycznego!

06.05.2020

Niemal co piąty zakażony koronawirusem to pracownik służby zdrowia. Niestety, województwo śląskie ma najwięcej zakażeń w Polsce. Wspomóż inicjatywę Grupy Rekord i dołącz do zbiórki na rzecz Ratownictwa Medycznego w Bielsku-Białej i okolicy.

Wszyscy już jesteśmy zmęczeni..., zarówno długim okresem życiowych ograniczeń, jak i ciągłą ewentualnością zakażenia się koronawirusem. W ostatnich dniach rząd podjął decyzję o stopniowym „uwalnianiu” nas z wprowadzonych zakazów. Ta namiastka powrotu do naszego normalnego życia, nie oznacza wcale, że zagrożenie zakażeniem COVID-19 drastycznie zmalało. W niedzielę 3-go maja, po raz pierwszy od początku pandemii województwo śląskie zostało tym, w którym jest najwięcej zakażeń w Polsce – 2576 osób. Każdy z nas na swój sposób stara się uniknąć zakażenia, nikt zapewne nie chce doświadczyć tego na sobie, nikt nie chce by w jakikolwiek sposób zagrożona była jego rodzina. Ale wśród nas są pracownicy służby zdrowia, którzy z racji swojego zawodu wcale na zniesieniu ograniczeń nie skorzystają. Wręcz przeciwnie, może się okazać, czego oczywiście sobie nie życzymy, że właśnie dla nich, ludzi bezpośrednio narażonych, ze względu na wykonywaną pracę, zagrożenie będzie narastało.

Mając powyższe na uwadze Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zachęca wszystkich przedsiębiorców skupionych wokół naszego samorządu gospodarczego do wsparcia inicjatywy naszego członka - Grupy Rekord, która uruchumiła zbiórkę funduszy na rzecz Ratownictwa Medycznego w Bielsku-Białej i okolicy.

Szczegółowe informacje na temat akcji: "Wspólnie z Grupą Rekord dla ratownictwa medycznego" znajdą Państwo tutaj: https://zrzutka.pl/btsrekord.

Gorąco zachęcamy Państwa do wsparcia tej inicjatywy!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję