Za nami druga edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom"

12.06.2018

Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom” to unikatowe w skali regionu wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, dedykowane do szerokiego grona odbiorców. Tegoroczna – druga już edycja kongresu stanowiła kontynuację oraz rozwninięcie idei dotychczasowych edycji Kongresu, w tym organizowanych corocznie, począwszy od 2012 roku Kongresów Firm Rodzinnych. Tym razem postawiliśmy na innowacyjność! W erze internetu, robotów, inteligentnych urządzeń – przedstawiliśmy uczestnikom kongresu świat biznesu XXI wieku. Przemysł 4.0, druk 3D, automatyka i robotyka w procesie produkcji, innowacyjne technologie produkcji – to zagadnienia które poruszalismy na kongresie "Sąsiedzi Sąsiadom". O jakość merytoryczną zadbali zaproszeni przez nas prelegenci, w tym gość specjalny kongresu Luk Palmen - Prezes Zarządu InnoCo Sp. z o.o., który m.in. przedstawił wykład dot. 4 rewolucji przemysłowej. Co więcej sesje warsztatowe, panele tematyczne oraz wykłady, które przygotowaliśmy w trakcie Kongresu to nie wszystko co mieliśmy do zaoferowania dla uczestników kongresu – kulminacyjny punkt kongresu stanowił wyjazd i zwiedzanie inteligentnej fabryki FCA Poland S.A., w Tychach*, gdzie na własne oczy uczestnicy kongresu mogli zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny oparty na technologiach i rozwiązaniach XXI wieku.

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej składa serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników kongresu oraz dla Sponsorów i Partnerów kongresu, którzy zaangażowali się w organizację i wsparcie tego unikatowego w skali regionu wydarzenia.

 

 

Fotogaleria z drugiej edycji kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom":

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję