Za nami kolejny Klub Przedsiębiorcy

28.09.2018

Wrześniowe spotkanie, którego Partnerami byli: Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. rozpoczeło się tradycyjnie od przywitania zgromadzonych na sali przedsiębiorców, którzy po raz kolejny licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Spotkanie poprowadziła Anna Bednarska - Zastępca Dyrektora Biura Izby, która w swoim wystąpieniu m.in. zachęcała przedsiębiorców do uczestnictwa w wydarzeniach, które zostaną zorganizowane przez Bielską Izbę Gospodarczą jeszcze w tym roku - Gali Finałowej Konkursu Firma Roku 2018, która odbędzie się już 16 października br., w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej, spotkania Przedsiębiorców z Janem Olbrychtem - Europosłem do Parlamentu Europejskiego, Członkiem Komisji Budżetowej oraz Komisji Rozwoju Regionalnego, które planowane jest 19 listopada br. oraz w Świątecznej Gali Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, która odbędzie się 11 grudnia br. w Bielskiej Szkole Muzycznej im. Stanisława Moniuszki.

W dalszej części spotkania głos zabrała Pani Katarzyna Dwórznik - Ekspert Prawno-Gospodarczy Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, która w ramach projektu współfinansowego ze środków Unii Europejskiej poprowadziła warsztat informacyjny dot. portalu dla przedsiębiorców - www.biznes.gov.pl

Następnie głos zabrał Pan Andrzej Zabiegliński - Wiceprezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., który w swojej prezentacji przedstawił zasady i obszar działania strefy oraz wymogi jakie przedsiębiorca musi spełnić by móc korzystać z atutów jakie oferuje strefa. Warto w tym miejscu odnotować iż Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. już trzykrotnie została uznana za najlepszą strefę ekonomiczną w Europie według rankingu FDI Business Financial.

Wystąpienie Prezesa KSSE S.A. zakończyło część merytoryczną spotkania, po której goście, zgromadzeni w Hotelu Dębowiec tradycyjnie już zostali zaproszeni na poczęstunek i raut towarzyski gdzie w kuluarach kontynuowana była dyskusja dot. aspektów poruszonych przez prelegentów w trakcie prezentacji.

 

Partnerzy spotkania Klubu Przedsiębiorcy:

 

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję