Zapraszamy do udziału w 16 edycji konkursu "Śląska Rzecz"!

18.05.2021

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w kolejnej, 16 już edycji konkursu "Śląska Rzecz" organizowanego przez Zamek Cieszyn. „Mądry wybór, dobry dizajn” tak najkrócej można określić konkurs Śląska Rzecz.

Organizatorzy są ciekawi jak trudne doświadczenie pandemii wpłynęło na projektowanie – czy nasze potrzeby, oczekiwania, priorytety są inne niż jeszcze rok temu? My wciąż jesteśmy przekonani, że mądre i odpowiedzialne projektowanie to dobry wybór, bo jest tym, czego potrzebujemy w zmieniającej się rzeczywistości. I wierzymy, że właśnie takie projekty powstają w woj. śląskim i opolskim!


Warto wziąć udział w konkursie Śląska Rzecz, ponieważ:

  • Docenia on odwagę myślenia poza schematami i gotowość poszukiwania rozwiązań, poprawiających jakość codziennego życia. Jego uczestnicy to „twórcy lepszej codzienności”.
  • Nagrody i nominacje to potwierdzenie najwyższej jakości, a także certyfikat dbałości o ludzi – widzów, klientów, mieszkańców.
  • To jedyny regionalny konkurs designu, promujący lokalność zgodnie z ideą: myśl globalnie, działaj lokalnie. Nagrodzone i wyróżnione projekty to najlepsze przykłady na świadomość i dumę z lokalnych zasobów.
  • Liczą się w nim nie tylko dobre pomysły, ale też jakość ich wdrożenia, dzięki dostrzeżeniu potrzeb ludzi korzystających ze zgłoszonych projektów.
  • Pokazuje, że design to skuteczne narzędzie, pozwalające wyróżniać się na rynku, szybciej dostosowywać się do zmian i reagować na oczekiwania odbiorców.
  • Doceniana jest praca zespołowa – nagradzane są obie strony procesu, czyli projektanci oraz  firmy lub instytucje wdrażające.
  • Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne! Jedyny koszt jaki ponoszą uczestnicy wiąże się z przywiezieniem / przysłaniem organizatorom zgłaszanego projektu.
  • Przygotowanie zgłoszenia nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wypełnić formularze on-line.


Informacje, regulamin, wzorcowe formularze:
http://www.zamekcieszyn.pl/pl/artykul/slaska-rzecz-1249


Serdecznie zapraszamy!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję