Zapraszamy do udziału w Family Business Week!

13.05.2020

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich przedsiębiorców prowadzących rodzinny biznes na Family Business Week, organizowany po raz pierwszy w formule online przez Instytut Biznesu Rodzinnego, w dniach od 18 do 22 maja br.

W trakcie całego tygodnia odbędzie się szereg prelekcji, spotkań dyskusyjnych oraz konsultacji dla przedsiębiorców. Do wystąpień zapraszamy szerokie grono przedsiębiorców oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Chcemy pomóc rozwiązać dylematy, które dręczą dziś przedsiębiorców rodzinnych. Każdy dzień odpowiada innemu obszarowi, które łącznie tworzą spójny SYSTEM myślenia i działania charakterystyczny dla rodzin biznesowych.

Tydzień Przedsiębiorczości Rodzinnej będzie zatem podzielony na pięć modułów tematycznych:

  1. Firma
  2. Przywództwo
  3. Majątek
  4. Rodzina i kontekst indywidualny
  5. Otoczenie.


Więcej informacji o samym wydarzeniu wraz z agendą i sylwetkami Prelegentów dostępnych jest pod adresem: www.familybusinessweek.pl oraz w dostępnym poniżej pliku.

Ponadto informujemy iż w związku z wieloletnią współpracą naszej Izby z Instytutem Biznesu Rodzinnego, dla firm członkowskich Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej obowiązuje rabat w wysokości 30% na hasło "bielskobiala30", które należy wpisać podczas rejestracji na to wydarzenie.

Sedrecznie zapraszamy!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję