Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu branży IT na Podbeskidziu - Festiwal BB Days 4 IT, 09-15 września 2019

19.07.2019

Firmy informatyczne z Bielska-Białej łączą sily i wspólnie organizują Festiwal BB Days 4 IT - tygodniową imprezę dedykowaną wszystkim zainteresowanym branżą programowania.

Bielsko-Biała przyciąga osoby szukające dogodnego miejsca do pracy i wypoczynku. Impreza ma na celu pokazanie siły lokalnego rynku IT, będąc okazją do poszerzenia wiedzy oraz  integracji pasjonatów programowania.

Idea festiwalu narodziła się po kilku edycjach BBQ4.IT. Nawiązuje też do organizowanych w przeszłości Dni Wolnego Oprogramowania (DWO). Podczas tych wydarzeń programiści i inżynierowie z południa Polski spotykali się, aby poszerzyć kwalifikacje i wymienić się doświadczeniami. Idąc za ciosem oraz wsłuchując się w głosy innych firm, organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu postanowili stworzyć tygodniową imprezę, podczas której można będzie wysłuchać prelekcji, popracować w warsztatach tematycznych, zobaczyć od wewnątrz pracę w firmach informatycznych oraz mile spędzić czas na planowanej na zakończenie festiwalu 4. edycji konferencji BBQ4.IT – wyjaśnia Piotr Szymura, dyrektor pionu rozwoju oprogramowania w Rekord SI, jeden ze współorganizatorów eventu.

BB Days 4 IT to wydarzenie dla każdego zainteresowanego pracą informatyka, a także mieszkaniem i wypoczynkiem w Bielsku-Białej. Mówiąc inaczej, zaproszeni są wszyscy poszukujący swego miejsca pod Słońcem w branży IT.,

Organizatorami wydarzenia są Rekord Systemy Informatyczne, Selleo, Capsilon, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej i Miasto Bielsko-Biała. Partnerem BB Days 4 Jest nam niezmiernio miło poinformować iż jednym z Partnerów tego wydarzenia została Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej.

Więcej informacji, w tym szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdą Państwo na stronach: www.bbdays4.itwww.facebook.com/bbdays4.it/twitter.com/bbdays4

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w Festiwalu BB Days 4 IT!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję