Zapraszamy do udziału w targach energetycznych ENERGETAB 2020, w dniach: 15–17 września 2020 roku!

10.09.2020

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w imieniu ZIAD Bielsko-Biała S.A. gorąco zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w 33. edycji Targów ENERGETAB w Bielsku-Białej które, jak co roku, będą dobrą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia tych dotychczasowych.

Nie musimy podkreślać, jak jest to ważne dla gospodarki, szczególnie w aktualnej sytuacji. Na Państwa odwiedziny czeka ponad 250 wystawców, którzy chcą pokazać jak się rozwijają  i pracują nad nowymi rozwiązaniami. Na targach prezentują się dostawcy produktów zarówno dla „klasycznej” energetyki jak i bardzo wiele firm oferujących aparaturę i automatykę dla energetyki „rozproszonej”. Jest też oddzielna strefa ELEKTROMOBILNOŚCI z możliwością jazd próbnych samochodami elektrycznymi oraz strefa PRAKTYCZNYCH POKAZÓW na poligonie szkoleniowym ODZ ZIAD Bielsko-Biała S.A.


Organizator targów - ZIAD Bielsko-Biała S.A. dołożył wszelkich starań aby te targi były w pełni bezpieczne zarówno dla wystawców jak i zwiedzających. Każdy uczestnik targów otrzyma bezpłatnie przyłbicę, dostępne będą „maskomaty” oraz liczne punkty ze środkami do dezynfekcji a stoiska i miejsca pobytu będą często dezynfekowane. Niewątpliwie dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo jest rozproszenie ekspozycji targowej na ponad 6 ha urokliwie położonego terenu u stóp Szyndzielni. Targi objął swym Honorowym Patronatem Minister Klimatu a Partnerem Strategicznym jest, tradycyjnie już, TAURON Dystrybucja S.A.

 

KONKURS: „na najbardziej energetyczną fotografię” - zwiedzający, którzy do dnia 20 września br. na adres marketing@ziad.bielsko.pl prześlą najciekawsze fotografie z pobytu na ENERGETAB 2020 - wezmą udział w konkursie z cennymi nagrodami o łącznej wartości 5000 zł.

UWAGA! Zwiedzających prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie www.energetab.pl ,aby otrzymać kod paskowy, umożliwiający sprawne wejście na teren targów – rejestracja zwiedzających jest obowiązkowa i wynika z zaleceń sanitarnych. Na powyższej stronie znajdują się też szczegółowe informacje, jak plan sytuacyjny targów, w tym wjazdów i parkingów, wykaz wystawców, Regulamin dla Zwiedzających czy: Zasady zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom targów, itp.

„..Świat Energetyki zaczyna się w Bielsku-Białej…”
Zapraszamy!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję