Zapraszamy na event "Jak wystartować z biznesem i nie zwariować?"

11.10.2019

Prowadzenie swojego własnego biznesu to nie kraina mlekiem i miodem płynąca. Potrafi przynieś równie wiele radości i sukcesów, co łez porażki i chwil zwątpienia. Jak w gąszczu przepisów prawnych i finansowych, piętrzących się w głowie pytań i wątpliwości wystartować z własnym biznesem, tak by odniósł sukces? Odpowiedź jest jedna – poznać historie innych ludzi, dowiedzieć się jakie błędy popełnili, wyciągnąć z tego wnioski i wdrożyć u siebie.

Jeśli myślisz o założeniu własnej działalności lub właśnie zaczynasz tą przygodę ale liczba spraw do załatwienia oraz pytań, na które nie znasz odpowiedzi Cię przytłacza ten event jest właśnie dla Ciebie!

16 października punktualnie o godzinie 18.00 w Metrum Jazz Club goście kolejnej już edycji Startup Podbeskidzie Camp odpowiedzą na pytanie „Jak rozpocząć własny biznes i nie zwariować?”. I nie będzie to wyłącznie sucha teoria, to będą historie prawdziwych ludzi i odnoszących sukcesy firm.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Dowiesz się jak wystartować z własnym biznesem i nie pogubić się już na samym początku.
  • Znajdziesz wskazówki jak przekuć pomysł w realny biznes.
  • Poznasz sposoby na pozyskiwanie inwestorów.
  • Przekonasz się dlaczego warto śledzić trendy w przedsiębiorstwach.
  • Spotkasz innych ludzi biznesu – doświadczonych oraz będących dopiero na starcie, tak jak Ty.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Jednakże aby otrzymać bilet wstępu konieczna jest wcześniejsza rejestracja TUTAJ!

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w tym spotkaniu! Więcej informacji znajdą Państwo na profilu organizatora eventu na Facebooku!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję